جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افزایش توانمندسازی مردم رسالت اصلی سمن‌ها - خبر

 

 

افزایش توانمندسازی مردم رسالت اصلی سمن‌ها

سخنگوی مجمع سمن‌های جوانان گفت: رسالت اصلی سمن‌ها افزایش توانمندسازی مردم در حوزه‌های مختلف به ویژه توجه به اشتغال و دانش روز جامعه همراه با مهارت‌آموزی مناسب است.

افزایش توانمندسازی مردم رسالت اصلی سمن‌ها
بهزاد تقی‌زاده اظهار کرد: در دیداری که اعضای منتخب مجمع سمن‌های جوانان استان اردبیل با مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گروشگری اردبیل داشتند، آخرین مطالبات و مسائل مربوط به سازمان‌های مردم نهاد مطرح شد و تعامل و هم‌اندیشی مناسبی را در این خصوص شاهد بودیم.
 
وی افزود: در این جلسه بر توانمند سازی دبیران سازمان‌های مردم‌نهاد در امر گردشگری تأکید شد که امیدواریم این موضوع به زودی به شکل مطلوبی تحقق پیدا کند.
 
 سخنگوی مجمع سمن‌های جوانان استان اردبیل تصریح کرد: ارائه راهکار و دریافت برنامه از سازمان‌های مردم‌نهاد برای توسعه موضوع گردشگری در استان اردبیل از دیگر موضوعات اصلی این دیدار بود .
 
تقی‌زاده بیان کرد: درخواست دیگری که از مسؤولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع وستی و گردشگری  استان مطرح شد، استفاده مناسب از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط با این حوزه بود تا در قالب بخش‌های تحقیقاتی و مطالعاتی از حضور جوانان فعال در سمن‌های استان اردبیل بهره گرفته شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: از جمله رسالت اصلی سمن‌ها افزایش توانمندسازی مردم در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، کارآفرینی، توجه به اشتغال و دانش روز جامعه همراه با مهارت‌آموزی مناسب بوده و در این مسیر با راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان به شکوفایی علمی و سیاست‌های مدنظر دست خواهیم یافت.