جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

افزایش تعداد بیمه شدگان ورزشی در استان اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افزایش تعداد بیمه شدگان ورزشی در استان اردبیل

افزایش تعداد بیمه شدگان ورزشی در استان اردبیل


معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تعداد افراد بیمه‌شده ورزشی در ۹ ماهه امسال نسبت به موارد مشابه افزایش یافته است.

افزایش تعداد بیمه شدگان ورزشی در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا برادران افزود: در 9 ماهه سال 95 بیمه ورزشی و ورزشکاران سازمان یافته نسبت به موارد مشابه در کل سال 94 افزایش پیدا کرد و تا به این تاریخ یک هزار نفر بیشتر از کل سال 94 تعداد بیمه ورزشی و ورزشکاران سازمان یافته داریم.

وی در مورد ادعای مطرح شده در مورد کذب بودن تعداد بیمه‌های ورزشی اعلام شده توسط مسئولان گفت: متاسفانه بعضی از اساتید که مدعی تخصص مدیریت ورزش و عهده‌دار آموزش تحصیلات تکمیلی در حوزه مدیریت ورزش هستند، در مورد ساده ترین مسائل همچون انجام مراحل بیمه ورزشی و ورزشکاران اطلاعات درستی ندارند و ادعای کذب بودن آمار ورزشکاران سازمان یافته را می‌کنند.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: تمام ورزشکاران سازمان یافته توسط هیئت پزشکی ورزشی استان اردبیل بعد از بیمه شدن در سامانه این هیئت ثبت می‌شوند سیستم کار هم به صورتی است که امکان ندارد بتوان با یک کد ملی دو بار بیمه ورزشی شد.

برادران افزود: تست کردن این موضوع با یک مراجعه ساده به سامانه قابل انجام بوده چرا که آمار تک تک بیمه‌شدگان در این سامانه موجود است و با مراجعه به آن می‌توان لیست افراد بیمه‌شده در این حوزه را مشاهده کرد و هیچ ادعای دروغی در این زمینه وجود نداشته و افزایش تعداد بیمه‌های ورزشی براساس آمار ثبت‌شده است.

وی افزود: امیدواریم این افراد اگر گزارش یا اطلاعاتی در مورد کذب بودن آمار دارند، سریعا آن را به صورت موردی مطرح کنند تا مورد بررسی قرار گیرد ولی مطرح کردن یک ادعای کذب و بی‌پایه و اساس در شان هیچ فردی و به ویژه اساتید دانشگاهی نیست.