جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

افزایش بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی اردبیل - خبر

 

 

افزایش بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی اردبیل

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از افزایش بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی استان اردبیل خبر داد.

افزایش بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی اردبیل

سردار اسماعیلی، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در سال گذشته به میزان بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی استان اردبیل اضافه شده است.

او در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: در سال ۹۸ به میزان بیش از ۲۲۰ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تا کنون به بیش از ۹ هزار و ۶۲۵ کیلومتر رسیده و تعداد ۷ هزار و ۸۰۰ عدد انشعاب گاز جدید نیز در سال گذشته در سطح استان اردبیل نصب گردیده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تا کنون به ۲۳۷ هزار و ۳۰۰ انشعاب رسیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: در سال گذشته بیش از ۱۹ هزار و ۵۰۰ مصرف کننده جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت گردیده است که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به ۴۸۹ هزار و ۸۰۰ مشترک رسیده است.

اسماعیلی روستا‌های بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل را یک هزار و ۳۱۲ روستا برشمرد و جمعیت شهری بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان را ۱۰۰ درصد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از ۹۴ درصد عنوان کرد و افزود: استان اردبیل دارای ۲۹ شهر می‌باشد که تمامی ساکنین شهر‌ها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.