جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

افزایش بارترافیکی در محورهای مواصلاتی استان/رانندگان برای بازگشت برنامه‌ریزی کنند - خبر

 

 

افزایش بارترافیکی در محورهای مواصلاتی استان/رانندگان برای بازگشت برنامه‌ریزی کنند

رییس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به شروع موج دوم بازگشت سفرهای نوروزی گفت: باتوجه به موج دوم بازگشت مسافران در اکثر محورهای مواصلاتی استان بار ترافیکی افزایش یافته است.

افزایش بارترافیکی در محورهای مواصلاتی استان/رانندگان برای بازگشت برنامه‌ریزی کنند
سرهنگ حجت فتاحی با اشاره به شروع موج دوم بازگشت سفرهای نوروزی اظهار کرد: باتوجه به موج دوم  بازگشت مسافران، در اکثر محورهای مواصلاتی استان بار ترافیکی افزایش یافته است.
 
وی افزود: با توجه به موج بازگشت مسافران نوروزی امروز بیشترین بار ترافیکی را در محور اردبیل ـ سرچم، اردبیل ـ آستارا و اردبیل ـ سراب شاهد هستیم.
 
رییس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به اینکه رانندگان حتما توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند بیان داشت: رانندگان برنامه‌ریزی لازم جهت بازگشت خود داشته باشند و از انجام تخلفات حادثه‌ساز جدا خودداری کرده و با صبر و حوصله و دقت رانندگی کنند.
 
فتاحی در ادامه با بیان اینکه پلیس راه اردبیل همچنان در راستای سفر ایمن برای هموطنان تلاش می‌کند تصریح کرد: در همین راستا در محورهای مواصلاتی استان اردبیل طی امروز و فردا از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب ممنوعیت تردد وسایط نقیله سنگین شامل تریلی و کامیون به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی را خواهیم داشت.
 
وی ادامه داد: امیدواریم رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفری ایمنی، لذت بخش و امن را برای خود و خانواده رقم بزنند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رییس پلیس راه اردبیل با اشاره به اینکه در طول طرح نوروزی پلیس راه استان برگه‌های ارشادی را جایگزین جریمه کرد، گفت: از شروع طرح نوروزی در سطح جاده‌های مواصلاتی استان بیش از ۵ هزار برگه ارشادی به رانندگان داده شد.