سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

افزایش ایمنی در شهرک‌های صنعتی اردبیل/ تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۶ ایستگاه افزایش می‎‌‌یابد - خبر

 

 

افزایش ایمنی در شهرک‌های صنعتی اردبیل/ تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۶ ایستگاه افزایش می‎‌‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: ایمن‌سازی واحدهای صنعتی به‌منظور کاهش حوادث امری لازم و ضروری است که بدین منظور طی سال‌های اخیر تعداد شیرهای هیدرانت آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی را به ۱۶۰ شیر افزایش داده‌ایم.

افزایش ایمنی در شهرک‌های صنعتی اردبیل/ تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۶ ایستگاه افزایش می‎‌‌یابد
محمد اهلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایمن‌سازی واحدهای صنعتی به‌منظور کاهش حوادث امری لازم و ضروری است که بدین منظور طی سال‌های اخیر تعداد شیرهای هیدرانت آتش نشانی در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل را به ۱۶۰ شیر افزایش داده‌ایم که این برنامه‌ها در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: این آمار در مقایسه با آمار کشوری از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است که نشان از توجه این شرکت به صیانت از واحدهای تولیدی دارد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: شهرک‌های صنعتی، اجتماعی از سرمایه‌های ملی است که حفظ و صیانت از این اموال عمومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 
اهلی احداث ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی را از جمله دیگر اقدامات مؤثر برای حفظ اموال واحدهای صنعتی در مواقع بروز خطر برشمرد و گفت: تاکنون ۴ ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل احداث و به بهره‌برداری رسیده است و تلاش می‌شود تا پایان سال‌جاری، این تعداد به ۶ ایستگاه افزایش یابد.