سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

افزایش اقدامات پشتیبانی برای محیط بانان - خبر

 

 

افزایش اقدامات پشتیبانی برای محیط بانان

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از افزایش اقدامات پشتیبانی برای محیط بانان خبر داد.

افزایش اقدامات پشتیبانی برای محیط بانان

سرهنگ محبت خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در این مراسم با تاکید بر جایگاه والای محیط بانی در جامعه گفت: محیط بانان به دلیل نوع شغل خود نیازمند پشتیبانی هستند تا بتوانند وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

محبت خانی افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر تلاش شده است با تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز محیط بانان بیش از پیش ازمحیط زیست کشور حفاظت کنیم و در همین راستا قصد داریم با تامین اعتباری بالغ بر ۶۰۰ هزار میلیارد ریال کمبود خودرو برای یگان حفاظت محیط زیست را رفع کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت ۵۷ نفر محیط بان در سطح استان گفت: در استان اردبیل ۱۲ پاسگاه محیط بانی وجود دارد که با اختصاص اعتبار ۳ میلیارد ریال، تعدادی از این پاسگاه‌ها به خصوص در منطقه حفاظت شده آق داغ خلخال و نئور تجهیز و تعمیر شدند.

سعید شهند اولویت اصلی حفاظت محیط زیست استان را مجموعه یگان حفاظت محیط زیست عنوان کرد و بیان داشت: محیط بانان استان صادقانه و خالصانه مشغول حفاظت از ۱۴۰ هزار اراضی تحت مدیریت استان هستند و تلاش می‌کنیم با پشتیبانی مناسب از این عزیزان در مسیر حفاظت از محیط زیست استان گام برداریم.

در پایان این مراسم از زحمات لطیف عزیزی سرپرست فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست استان تقدیر و با حکم سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور هاشم میرزانژاد به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اردبیل منصوب شد.