حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

افزایش اعتبارات حوزه فرهنگی و جوانان اردبیل - خبر

 

 

افزایش اعتبارات حوزه فرهنگی و جوانان اردبیل

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اعتبارات امور فرهنگی و جوانان در استان اردبیل امسال ۳ برابر افزایش خواهد یافت.

افزایش اعتبارات حوزه فرهنگی و جوانان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام فکری در جلسه مشترک روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان اردبیل اظهار داشت: اعتبارات امور فرهنگی و جوانان در استان اردبیل امسال نسبت به سال‌های گذشته 3 برابر افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تقسیم اعتبارات در این حوزه بیان کردتقسیم و اولویت پرداخت اعتبارات امور جوانان در سال 95 برای شهرستان‌هایی است که دارای سازمان مردم نهاد هستند و در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و امور جوانان عملکرد مناسب و مطلوبی داشته‌اند.

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: شهرستان‌هایی که تا به حال اقدامی برای تشکیل سازمان‌های مردم نهاد اقدام نکرده‌اند باید اقدامات لازم را انجام دهند تا اعتبارات به صورت نظام‌مند و عادلانه به تمام شهرستان‌ها تعلق گیرد.

فکری تصریح کرد: شهرستان‌های استان باید برنامه‌های فرهنگی و حوزه جوانان خود را به صورت فصلی به امور جوانان ارائه دهند تا در سهولت برگزاری برنامه‌ها توسط سازمان‌های مردم نهاد و پرداخت اعتبارات با مشکل مواجه نشویم.