سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

افزایش ابر و احتمال بارندگی تا روز چهارشنبه در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ابر و احتمال بارندگی تا روز چهارشنبه در اردبیل

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: برخی از مناطق استان اردبیل تا روز چهارشنبه با افزایش ابر، مه موقت و احتمال بارش پراکنده همراه خواهد شد.

افزایش ابر و احتمال بارندگی تا روز چهارشنبه در اردبیل

علی دولتی‌مهر، با اشاره به آخرین وضعیت هوای استان، اظهار کرد: در طی روزهای آینده وضعیت جوی بسیاری از مناطق استان با افزایش ابر، مه موقت و احتمال بارش پراکنده همراه خواهد شد.

وی با اشاره به تداوم این سامانه تا فردا، افزود: در پی حاکمیت الگوی پرفشار تا روز چهارشنبه 17 آبان،  در برخی از ساعات افزایش ابر و مه موقت در انتظار خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: برای امروز آسمان استان اردبیل صاف تا نیمه‌ابری همراه با وزش باد پیش‌ بینی شده و با نزدیک شدن به ساعات شب، با افزایش ابر مواجه خواهیم شد.

دولتی‌مهر از کاهش چند درجه‌ای دما در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: برای فردا دمای استان ضمن کاهش چند درجه‌ای در اواخر وقت با احتمال بارش پراکنده باران نیز همراه شده و آسمان استان نیز صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به کمینه و بیشینه دمای استان اردبیل در 24 ساعت گذشته، توضیح داد: شهرستان خلخال با ثبت دمای 3 درجه و پارس‌آباد با 19 درجه سردترین و گرم‌ترین شهرهای استان اردبیل در روز گذشته گزارش شدند.