سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

افراد بی‌توجه به کرونا در نظافت بیمارستان‌ها بکارگرفته می‌شوند - خبر

 

 

افراد بی‌توجه به کرونا در نظافت بیمارستان‌ها بکارگرفته می‌شوند

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: در صورت تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان در زمینه رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی، از ظرفیت این افراد در نظافت محوطه بیمارستان و موارد مربوط به کرونا در دستورات و احکام استفاده خواهد شد.

افراد بی‌توجه به کرونا در نظافت بیمارستان‌ها بکارگرفته می‌شوند
آرش جعفری افزود: د از مسوولان دانشکده علوم پزشکی خلخال درخواست شده لیستی از نیازمندی‌ها در مورد خدمات توسط افراد متخلف و بی‌توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به دادستانی اعلام کنند.
 
وی با بیان اینکه به تخلفات و پرونده‌های کرونا خارج از نوبت و فوق‌العاده رسیدگی خواهد شد، گفت: تبعیض در برخوردها بی‌عدالتی بوده و نظارت در بازار و تمامی سطوح باید از اشخاص و اصناف متنفذ و تاثیرگذار شروع شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب خلخال اظهارداشت: با توجه به درگیر شدن نیروهای پلیس اطلاعات با کرونا ، روسای کلانتری‌ها و افسران گشت مکلف به همکاری با کارگروه‌ها و کمیته‌ها هستند و به محض نیاز و تشخیص برای تشکیل پرونده قضایی، اطلاع‌رسانی کرده و مراتب صورتجلسه سریع  از دادستانی کسب تکلیف می‌شود.
 
او افزود: نیاز است برخوردها در عین رعایت ادب و بکار بردن ادبیات مناسب قاطع بوده و رویکرد ستاد قرارگاه زیستی مقابله با کرونا و افزایش شدت برخورد با عوامل بی‌توجه به رعایت موارد پیشگیرانه از این بیماری نیز باید با هدف حفظ صیانت از سلامت عامه مردم صورت بگیرد.