رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

افتتاح 15 پروژه خدماتی و بهداشتی در استان اردبیل - خبر

 

 

افتتاح 15 پروژه خدماتی و بهداشتی در استان اردبیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از افتتاح 15 پروژه خدماتی و بهداشتی به مناسبت هفته سلات در استان اردبیل به بهره برداری رسید.

افتتاح 15 پروژه خدماتی و بهداشتی در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قدرت اخوان اکبری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مراسم افتتاح پروژه های بهداشتی در اردبیل افزود: به مناسبت هفته سلامت 3 پروژه بهداشتی مرکز جامع خدمات در شهر ثمرین، روستای صومعه و شهید باکری اردبیل و 2 خانه بهداشت در مراکز روستایی استان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: تعداد کل پروژه های افتتاح شده به مناسبت هفته سلامت در سطح استان اردبیل 15 پروژه با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد تومان بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: این پروژه های شامل 5 مرکز خدمات و 6 خانه بهداشت و یک مرکز پانسیون پزشکی بوده و همچنین یک مرکز فوریت های پزشکی در استان اردبیل افتتاح شد.

اخوان اکبری گفت: در این مراکز خدمات مفیدی به مردم ارائه می شود که از جمله خدمات نوین سلامت برای افراد بالای 30 سال که با مراجعه به این مراکز و تشکیل پرونده از نظر ارزیابی و کنترل بیماری های قلبی عروقی، فشار خون، دیابت، وضعیت بدنی از نظر چاقی و وضعیت سلامت خود مطلع می شوند.