جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح 12 پروژه شهری و ۷ پروژه روستایی در حوزه ورزش - خبر

 

 

افتتاح 12 پروژه شهری و ۷ پروژه روستایی در حوزه ورزش

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از افتتاح ۱۲ پروژه ورزشی شهری و ۷ پروژه ورزشی روستایی در دولت یازدهم و دوازدهم در استان اردبیل خبر داد.

افتتاح 12 پروژه شهری و ۷ پروژه روستایی در حوزه ورزش

سجاد انوشیروانی اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم و در راستای توسعه اماکن ورزشی و زیر ساخت‌های ورزشی در استان اردبیل، ۱۲ پروژه ورزشی شهری و ۷ پروژه ورزشی روستایی در استان اردبیل افتتاح شده است.

وی افزود: احداث سالن شهرک کوثر، بهسازی سالن خدنگی، بهسازی سالن برزگر، بهسازی سالن ۱۲ بهمن، بهسازی سالن گلمغان در اردبیل و احداث جایگاه تماشاگران فوتبال ،احداث استخر، تکمیل سالن شهری، احداث خوابگاه، سالن ایثار و بهسازی سالن شهدا در پارس آباد از طرح‌هایی است که با اعتبارات ملی و استانی در قالب پروژه‌های حوزه شهری  از سال ۹۳ تا ۹۸ افتتاح شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: همچنین احداث سالن روستای نقدی، احداث سالن روستای مرنی نمین،تکمیل سالن روستای مرنی، احداث خانه کشتی روستای نوشهر،احداث خانه کشتی سرعین،تکمیل سالن روستای دیزج،تکمیل سالن روستای آراللو و تکمیل سالن روستای سنگ آباد کوثر از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در دولت یازدهم و دوازدهم است.
به گفته وی برای افتتاح این ۱۹ پروژه در سطح استان، یکصدو بیست و چهار هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.