جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 10 سالن ورزشی در اردبیل - خبر

 

 

افتتاح 10 سالن ورزشی در اردبیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۱۰ سالن ورزشی نیمه‌تمام در سطح استان اردبیل تا پایان سال تکمیل و افتتاح می‌شود.

افتتاح 10 سالن ورزشی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده 10 سالن ورزشی نیمه‌تمام در سطح استان اردبیل تا پایان سال تکمیل و افتتاح می‌شود که تلاش و جدیت بر این است تا تمامی سالن‌های ورزشی نیمه‌تمام آموزش و پرورش را در سطح استان به بهره‌برداری برسانیم.

وی با اشاره به بلاتکلیفی برخی پروژه‌های ورزشی از 13 سال گذشته تاکنون بیان کرد: تلاش می‌کنم تا از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده که بخشی از آن به حوزه ورزش اختصاص یافته 23 سالن ورزشی نیمه‌تمام مدارس استان را تکمیل کرده و زمینه برای فعالیت ورزشی دانش‌آموزان را در این سالن‌ها فراهم کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از بهره‌برداری از سه سالن ورزشی تا آغاز سال تحصیلی و هشت سالن تا پایان سال خبر داد و گفت: این تعداد پروژه ورزشی آموزش و پرورش از  محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده تکمیل و راه‌اندازی می‌شود تا شاهد توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مدارس استان و گرایش هر چه بیشتر دانش‌آموزان به سمت ورزش باشیم.

ناصری در مورد فضای ورزشی مدارس استان اردبیل افزود: خوشبختانه در زمینه فضای آموزشی و نیز تجهیزات مدارس وضعیت مطلوبی داریم و تلاش می‌کنیم تا در سال‌های آینده استانداردهای آموزشی در استان را به استانداردهای بین‌المللی ارتقا دهیم که این امر مستلزم همکاری و مشارکت وزارت آموزش و پرورش و دولت است.