جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح ۷ پروژه ورزشی در دهه فجر امسال - خبر

 

 

افتتاح ۷ پروژه ورزشی در دهه فجر امسال

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۷ پروژه ورزشی در سطح استان در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

افتتاح ۷ پروژه ورزشی در دهه فجر امسال
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سجادانوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در دهه مبارک فجر امسال در سطح استان اردبیل ۷ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
 
او افزود: در مرکز استان پروژه زمین چمن مصنوعی روباز مجموعه ورزشی خدنگی اردبیل با یک هزار و ۵۰۰ متر مربع مساحت و اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیون ریال افتتاح و در اختیار ورزش کاران و علاقمندان به ورزش قرار می‌گیرد.
 
انوشیروانی بیان کرد: در شهرستان پارس آباد شاهد افتتاح دو پروژه مهم خواهیم بود که شامل بهسازی و بازسازی زمین چمن طبیعی و پیست دوومیدانی استادیوم شهید کلانتری پارس آباد در زمین روباز به مساحت ۱۱ هزارو ۳۵۰ مترمربع و بهسازی و بازسازی سالن فاطمه الزهرا این شهرستان که به ترتیب با هزینه ۲۰ هزار میلیون ریال و بیش از ۳۰۰ هزار میلیون ریال بهره برداری می‌گردد.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در شهرستان خلخال نیز دو پروژه بهسازی و بازسازی استخر و احداث سالن ورزشی این شهرستان جمعا با هزینه هزار میلیون ریال در ۲ هزار مترمربع مساحت افتتاح و دراختیار ورزشکاران این شهرستان قرار می‌گیرد.
 
او افزود: پروژه چمن مصنوعی روستای بابک شهرستان بیله سوار نیز در یک هزارو ۵۰۰ مترمربع و جمعا با مبلغ ۵۰۰ هزار میلیون ریال اعتبار نیز در شهرستان بیله سوار افتتاح می‌شود.
 
انوشیروانی افزود: در شهرستان مشگین شهر هم شاهد افتتاح پروژه بهسازی و بازسازی مجموعه ورزشی استاد شهریار که شامل رشته‌های بولینگ و بیلیار، زمین روباز تنیس و پینتال با اعتبار هزینه شده ۱۹ هزار در زمینی به مساحت یک هزار و ۱۵۲ مترمربع خواهیم بود.
 
او در ادامه گفت: با افتتاح این پروژه‌ها شاهد افزایش سرانه ورزشی در استان و همچنین توسعه ورزش در بین آحاد مردم جامعه شویم.