رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی در شهرستان نمین - خبر

 

 

افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی در شهرستان نمین

فرماندار نمین گفت: در ایام دهه فجر ۳۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در شهرستان نمین به بهره‌برداری خواهد رسید.

افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی در شهرستان نمین

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان عاطف ناصری،فرماندار نمین امروز در تشریح طرح‌های بهره‌برداری رسیده شهرستان نمین در افزود: در ایام دهه فجر ۳۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در شهرستان نمین به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت : در دهه فجر امسال ۲۸ پروژه عمرانی با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود که از مهمترین آن‌ها می‌توان به فاز اول طرح انتقال آب نمین و عنبران و ساختمان پاسگاه پلیس راه اردبیل به آستارا اشاره کرد.

فرماندار نمین با بیان اینکه ۶ طرح اقتصادی نیز در محدوده این شهرستان افتتاح می شود، یادآور شد: برای افتتاح این تعداد طرح بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده تا زمینه اشتغال برای ۱۸۴ نفر نیز به وجود می‌آید.

ناصری ادامه داد: بهره برداری از طرح‌های توسعه‌ای، کارخانه قند ، مرغداری تخمگذار ۷۵ هزار قطعه‌ای و کارخانه فلزی از جمله طرح‌هایی هستند که در حوزه اقتصاد و صنعت شهرستان نمین به وقوع خواهد پیوست.

وی بر ضرورت برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی در طول ایام دهه فجر تاکید کرد و یادآور شد: با نزدیک شدن به ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در راستای گرامیداشت این ایام به بهره‌برداری خواهد رسید.