رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

افتتاح ۲۵۰ پروژه به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان در استان اردبیل - خبر

 

 

افتتاح ۲۵۰ پروژه به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان در استان اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر ۲۵۰ پروژه به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان با حضور استاندار اردبیل افتتاح شد.

افتتاح ۲۵۰ پروژه به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جواد زنجانی، فرماندار اردبیل امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان اردبیل به صورت نمادین اظهار داشت: به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر ۲۵۰ پروژه با حضور استاندار اردبیل افتتاح شد که ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: پروژه‌های افتتاحی شامل ۴۳ پروژه سرمایه گذاری، اقتصادی و خدماتی با اعتبار ۱۳۴ میلیارد تومان، ۶۸ پروژه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با اعتبار ۱۵۷ میلیارد تومان، ۱۲۰ پروژه عمران شهری و روستایی با ۸۴ میلیارد تومان و پروژه فرهنگی و آموزشی با ۲۵ میلیارد تومان اعتبار است که امروز به صورت نمادین به بهره‌برداری رسید.

فرماندار اردبیل بیان کرد: همزمان با این ایام مبارک عملیات گازرسانی به ۱۰۰ روستای شهرستان اردبیل نیز به اتمام رسید که یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی گازرسانی است که تحول عظیمی در این زمینه به وجود آمده است.

زنجانی بیان کرد: چهار پروژه اقتصادی و بخش خصوصی شهرستان اردبیل نیز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که این پروژه‌ها نیز تا اواخر امسال و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: برای چهار پروژه مهم شهرستان اردبیل ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها تا آخر سال تحول عظیمی در اشتغال منطقه ایجاد می‌شود.

زنجانی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دستاورد‌های خوبی در حوزه بهداشت و درمان انجام یافته که با برنامه‌ریزی‌های انجام این دستاورد‌ها روز به روز گسترده‌تر می‌شود.

وی از افتتاح پروژه‌های دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و بیان کرد: در حوزه گردشگری در شهرستان اردبیل اقدامات خوبی انجام یافته است.

فرماندار اردبیل افزود: همزمان با دهه مبارک فجر بیمارستان امام رضا (ع) در اردبیل به بهره‌برداری رسید و بیمارستان ترومای اردبیل ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اورژانس مرکزی اردبیل اواخر سال به بهره‌برداری می‌رسد.