جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح ۲۲ طرح اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل - خبر

 

 

افتتاح ۲۲ طرح اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: همزمان با روز روستا و با حضور معاون وزیر و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ۲۲ طرح اشتغال پایدار روستایی مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح ۲۲ طرح اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل

ارژنگ عزیزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در حاشیه بهره برداری از این طرح‌ها گفت: این طرح‌ها با بیش از دو میلیارد تومان اعتبار اجرا و به بهره برداری رسیده است.

او افزود: طرح اورامان چوب از جمله طرح‌های اشتغال روستایی است که در آستانه روز روستا با ۶ نفر اشتغالزایی افتتاح شد که ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات از محل منابع اشتغال پایدار روستایی توسط صندوق کارآفرینی امید به این طرح پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: همزمان با این طرح، ۲۱ طرح دیگر با حدود ۱۳۵ میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

عزیزی همچنین در جریان بازدید از آکادمی ورزشی روستای شام اسبی گفت: در سال گذشته با تصویب کمیته فنی استان برای این طرح نیز یک میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری به عاملیت صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد که منجر به ایجاد اشتغال برای هشت نفر شد.

به مناسبت روز روستا، معاون وزیر و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، از کارگاه متمرکز تولید فرش دستباف روستای آراللو نیز بازدید کردند.