جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

افتتاح ۱۳ پروژه در اصلاندوز همزمان با هفته دولت/۶ هزار هکتار اراضی پایاب سد خداآفرین به زیر کشت می‌رود - خبر

 

 

افتتاح ۱۳ پروژه در اصلاندوز همزمان با هفته دولت/۶ هزار هکتار اراضی پایاب سد خداآفرین به زیر کشت می‌رود

فرماندار اصلاندوز از افتتاح ۱۳ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان اصلاندوز خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در طول هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

افتتاح ۱۳ پروژه در اصلاندوز همزمان با هفته دولت/۶ هزار هکتار اراضی پایاب سد خداآفرین به زیر کشت می‌رود
عباس مینایی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، از افتتاح ۱۳ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان اصلاندوز خبر داد و اظهار کرد: این پروژه‌ها با تلاش‌های انجام شده با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در طول هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.
 
وی به اقدامات انجام شده در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری با هدف توجه به محرومین اشاره کرد وافزود: توجه به محرومین در سرلیست خدمات قرار گرفته و در همین راستا در شهرستان اصلاندوز بیش از ۲۵ واحد مسکونی و ۵۰ مورد اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی انجام شده است.
 
فرماندار اصلاندوز بیان داشت: راه‌اندازی صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی، تکمیل زیرساخت‌هایی همچون انتقال آب شرب به ۲۴ روستا و قشلاقات حاشیه دره رود و ایجاد دکل‌های آنتن‌دهی تلفن همراه با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان از جمله پروژه‌ها و طرح‌های افتتاحی در هفته دولت خواهد بود.
 
وی تأکید کرد: ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی و دامداری در شهرستان اصلاندوز بسیار حائز اهمیت است و موجب رشد اقتصادی این منطقه خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مینایی با اشاره به احداث کلینیک تخصصی پزشکی برای اولین بار در شهرستان اصلاندوز بیان داشت: این کلینیک با حمایت سرمایه‌‌گذار بخش خصوصی در حال اجرا است که با اتمام آن، استقرار آزمایشگاه و سونوگرافی را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود.