جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی و ۵ پروژه اقتصادی در بیله‌سوار - خبر

 

 

افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی و ۵ پروژه اقتصادی در بیله‌سوار

فرماندار شهرستان بیله‌سوار از افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی و ۵ پروژه اقتصادی در هفته دولت خبر داد.

افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی و ۵ پروژه اقتصادی در بیله‌سوار
حسن قبادی از افتتاح و بهره برداری ۱۵ طرح مختلف در شهرستان بیله سوار در طول هفته دولت خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان و تعداد ۵ پروژه اقتصادی با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۲۵۷ میلیون تومان در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری با هدف جهش تولید در بیله سوار، اظهار کرد: در یکسال اخیر ۲۲ واحد راکد در شهرستان با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان راه اندازی و به چرخه تولید بازگشته است.
 
فرماندار بیله سوار تصریح کرد: راه اندازی صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی، تکمیل زیرساخت‌های حمل و نقل، مکانیزاسیون کشاورزی و حوزه گردشگری و دامداری از جمله طرح‌های سرمایه گذاری در حوزه شهرستان بیله سوار است که موجب رشد اقتصادی این منطقه خواهد شد.
 
قبادی در رابطه با شیوع ویروس کرونا و چگونگی برگزاری مراسمات در هفته دولت بیان کرد: با توجه به وضعیت پیش آمده از شیوع بیماری کرونا در جامعه، در هفته دولت باید رویکرد برنامه‌ها در شهرستان با کمترین حضور و تشکیل اجتماع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.
 
وی در خصوص افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان در هفته دولت عنوان کرد: پروژه‌های برق رسانی و گاز رسانی به ۵ روستا، بازسازی و نوسازی مدارس و پروژه‌های راه و طرح‌های هادی بنیاد مسکن و شهرداری‌ها از جمله پروژه‌های افتتاحی در این هفته خواهد بود.