رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

افتتاح پروژه های عمرانی، اقتصادی و خدماتی با 500 میلیارد ریال در گرمی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح پروژه های عمرانی، اقتصادی و خدماتی با 500 میلیارد ریال در گرمی

افتتاح پروژه های عمرانی، اقتصادی و خدماتی با 500 میلیارد ریال در گرمی


فرماندار شهرستان گرمی گفت: پروژه عمرانی، اقتصادی و خدماتی با 500 میلیارد ریال اعتبار در دهه مبارک فجر در شهرستان گرمی به بهره برداری می رسد.

افتتاح پروژه های عمرانی، اقتصادی و خدماتی با 500 میلیارد ریال در گرمی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم امامی در جلسه ستاد گرامیداشت برنامه های دهه مبارک فجر در این شهرستان افزود:43پروژه عمرانی و اقتصادی و خدماتی در گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر در گرمی با اعتبار بالغ بر500 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پروژه‌های آماده بهره برداری گفت: این پروژه‌ها بیشتر در حوزه راه روستایی، برق رسانی و گازرسانی به 23 روستا و آبرسانی به 21 روستا خواهند بود.

امامی گفت: تدوین ویژه برنامه‌های دهه فجر بر اساس پیشنهادهای کمیته‌های زیر مجموعه ستاد دهه فجر بوده است.

وی برگزاری همایش‌های مختلف فرهنگی و ورزشی، جشنواره‌های هنری، ادبی و علمی، برپایی نمایشگاه‌های کتاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی، گلباران گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجلیل از خادمان انقلاب اسلامی و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های ورزشی را از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای دهه فجر امسال ذکر کرد که از 12 بهمن همزمان با سالروز تاریخی ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی آغاز می‌شود و با حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پایان خواهد یافت.