جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای هریس شهرستان کوثر - خبر

 

 

افتتاح فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای هریس شهرستان کوثر

فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای هریس شهرستان کوثرکه به نام شهید والا مقام مدافع حرم شهید بابک نوری هریس نامگذاری شده است، به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل در مراسم افتتاح این فرستنده کنعانی فرماندار کوثر با اشاره به اختصاص ده میلیارد ریال اعتبارجدید برای تجهیز و توسعه فرستنده‌های دیجیتال تلویزیونی در روستا‌های مناطق کوهستانی این شهرستان گفت: امید می‌رود با تأمین این اعتبار وهمت صدا وسیمای مرکز اردبیل فرستنده ۶ روستای دیگر شهرستان نیز تا اواخر سال آینده نصب و به بهره برداری برسد.

وی همچنین خواستار تجهیز دفتر خبری صدا وسیما در شهرستان کوثر وافزایش حضور این شهرستان در خبر و شبکه‌های صدا وسیمای استانی شد.

دکتر ملااحمدی مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل هم با اشاره به اهمیت شهرستان کوثر در حوزه‌های راه، گردشگری، کشاورزی وباغبانی برای راه اندازی سریع فرستنده‌های دیجیتال این شهرستان، تجهیز دفتر خبری گیوی وساخت برنامه ها‌ی مختلف با تامین به موقع اعتبارات لازم قول مساعد داد.
فرماندار کوثر ومدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل ضمن بازدید از مخزن ذخیره ساز آب کشاورزی روستای هریس از روند برداشت محصول گوجه فرنگی از مزارع این روستا بازدید کردند.
صدا وسیمای مرکز اردبیل وفرمانداری کوثر برای راه اندازی این فرستنده در این روستای بالای ۱۰۰ خانوار بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده اند.