حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

افتتاح سایت خبرگزاری اردبیل - خبر

 

 

افتتاح سایت خبرگزاری اردبیل

سایت خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل به صورت رسمی افتتاح شد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی Ardabil.iribnews.ir و شبکه های اجتماعی @ardabiliribNews از آخرین خبرها و رویدادهای استانی مطلع شوند.

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، درجلسه افتتاح صفحه استانی سایت خبرگزاری مرکز اردبیل  قائم مقام خبرگزاری سازمان صدا و سیما، توسعه اقتصادی و فرهنگی کشور و افزایش قدرت و توان ملی را در عرصه های مختلف بدون حضور رسانه ملی کاری         نا ممکن دانست و گفت : رسانه ملی تمامی تلاش خود را برای تحقق شعار سال ، اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال بکار می گیرد.

قائم مقام خبرگزاری سازمان صدا و سیما با تشریح جایگاه مهم و تعیین کننده ایران اسلامی در معادلات منطقه ای و جهانی و بیان اهمیت انتخابات پیش رو افزود: جلب مشارکت حداکثری مردم و کمک به برگزاری قانون مند انتخابات دو خواسته بسیار مهم رهبر معظم انقلاب از رسامه ملی است و خبرگزاری صدا و سیما با قدرت، هوشیاری و استفاده از جدیدترین ایزارهای ارتباطی از جمله شبکه های مجازی در این عرصه مهم و تعیین کننده حضور خواهد داشت.

دکتر حسن عابدینی با یاد آوری اهمیت فضای مجازی به عنوان رسانه جمعی مکمل در دهه اخیر افزود: خبرگزاری صدا و سیما با حفظ اعتبار خود در میان اقشار جامعه از سالها پیش توانسته همگام با پیشرفتهای ارتباطی حرکت کند و ضمن پایش شبکه های مختلف مجازی و خبری به عنوان رسانه ای پویا عمل نماید.

در ادامه موسوی مدیرکل اخبار استانها نیز افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل را با توجه به ظرفیت های تاریخی، دینی ، اقتصادی،‌فرهنگی و گردشگری این استان امری مهم و ضروری دانست و گفت : با تلاش مستمر نیروهای توانمند در خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل این صفحه در فضای مجازی به عنوان مرجع اصلی خبری در استان اردبیل با رعایت اصول سرعت ، دقت و صحت ایفای نقش خواهد کرد.

وی با تبیین وظیفه خطیر و حساس خبرگزاری صداو سیما در انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای شهرو روستا تاکید کرد: مجموعه اخبار استان های رسانه ملی با تولیدات فاخر و حرکت بر محور اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ضمن تلاش برای جلب مشارکت حد اکثری مردم در انتخابات، به تبیین نقش و وظایف قانونی اعضای شوراهای اسلامی می پردازد.

مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم در این مراسم ایجاد صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما را گام مهمی برای معرفی ظرفیتهای مختلف استان دانست و افزود: با افتتاح این صفحه،‌ شهروندان می توانند  با مراجعه به آن از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی به تازه ترین و آخرین خبرها و گزارش های خبری استان دسترسی داشته باشند.

وی تاکید کرد همه کاربران می توانند به عنوان شهروند خبرنگار، مطالب و عکس ها و فیلم های خبری مورد نظر خودرا در این صفحه بارگذاری و به نام خودشان مشاهده نمایند.