جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

افتتاح بیش از ۹۵ پروژه عمرانی و خدماتی شهری در اردبیل - خبر

 

 

افتتاح بیش از ۹۵ پروژه عمرانی و خدماتی شهری در اردبیل

شهردار اردبیل از افتتاح بیش از ۹۵ پروژه عمرانی و خدماتی شهری به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در اردبیل خبر داد.

افتتاح بیش از ۹۵ پروژه عمرانی و خدماتی شهری در اردبیل

حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل در آئین افتتاح پروژه‌های شهری دهه فجر ضمن تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: بیش از ۹۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار بالغ بر هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در مناطق پنج گانه شهرداری اردبیل افتتاح خواهد شد.

او با اشاره به افتتاح پروژه‌های شاخص در منطقه ۵ شهرداری اردبیل، افزود: در این منطقه نیز پروژه‌های خدماتی عمرانی با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در مراسمی به عنوان جشن انقلاب روز دوشنبه ساعت ۱۵ در سالن یادگار امام (ره) افتتاح می‌شود.

شهردار اردبیل به اجرای بیش از ۵۰ برنامه متنوع شاد فرهنگی و هنری در مناطق پنج گانه شهرداری اردبیل اشاره کرد و افزود: سلسله جشن‌های چله نگاران انقلاب تا روز ۲۲ بهمن هر روز ساعت ۱۵ در پیاده راه اسفریس برگزار می‌شود.

لطف اللهیان ادامه داد: تور رایگان اردبیل گردی، غبار روبی مزار شهدا، روایتگری بازخوانی انقلاب، مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری از جمله این برنامه‌هاست.

او به برنامه ویژه بانوان در فرهنگسرا‌های شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: در این مدت برپایی نمایشگاه بانوان، جشن دختران انقلاب، ورک شاپ هنری بانوان، افتتاح مرکز مشاوره سلامت بانوان و طرح پارک گام از برنامه‌های در حال اجرا در فرهنگسرای بانوان است.