جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح بزرگترین ادونچر پارک ۳ طبقه کشور در اردبیل - خبر

 

 

افتتاح بزرگترین ادونچر پارک ۳ طبقه کشور در اردبیل

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: بزرگترین ادونچر پارک ۳ طبقه کشور در مجموعه گردشگری پل معلق شیشه‌ای هیر افتتاح شد.

افتتاح بزرگترین ادونچر پارک ۳ طبقه کشور در اردبیل

صغری فرشی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بزرگترین ادونچر پارک ۳ طبقه کشور با حضور مسئولان استان در نخستین پل تمام شیشه‌ای و قوسی جهان در شهر هیر افتتاح و برای استفاده کودکان و نوجوانان و جوانان به بهره برداری رسید.

او از راه اندازی پروژه‌های بکر و بی نظیر توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در مراکز گردشگری خبر داد و افزود: مجموعه گردشگری پل هیر نمود این امر است که پروژه‌های بی نظیری را در مجموعه خود ایجاد کرده اند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل افزود مجموعه گردشگری پل هیر به قطب گردشگری کشور تبدیل شده است و این مجموعه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به گردشگران خدمات ارائه می‌دهد.

فرشی از همت و تلاش سرمایه گذاران و مدیران پل هیر و شهرداری، شورای شهر هیر به خاطر اقدام جهادی در راه اندازی پل هیر قدردانی کرد و افزود: استاندار و دستگاه قضایی و میراث فرهنگی نیز حمایت همه جانبه‌ای از مجموعه پل هیر داشتند.

او از اختصاص اعتبارات ویژه به زیرساخت‌های مراکز گردشگری خبر داد و افزود: در این زمینه به زیرساخت‌های گردشگری هیر به ویژه پل هیر اعتبارات ویژه اختصاص یافت.