سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل - خبر

 

 

آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل

رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان اردبیل از آغاز پذیرش دانشجو در ۶۵ رشته کاردانی و ۳۸ رشته کارشناسی خبر داد.

آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل

داریوش لطیفی  اظهار کرد: پذیرش دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان اردبیل از چهارم شهریور ماه شروع شروع شده که داوطلبین از طریق سایت سازمان سنجش می‌توانند نسبت به انتخاب رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام کنند.

وی افزود: سال گذشته پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان نسبت به سال‌های مقبل ۲۰ درصد افزایش یافت که این موضوع بیانگر عملکرد مطلوب استان در حوزه مهارتی و تربیت نیروی کار ماهر است.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با اشاره به زمان‌بندی پذیرش دانشجو، بیان کرد: داوطلبین مقطع کاردانی می‌توانند از چهارم تا یازدهم شهریور و داوطلبین مقطع کارشناسی از یازدهم الی هفدهم شهریورماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

ذوب آهن اردبیل در لیست ۱۰ مرکز برتر کشور

لطیفی از انتخاب مرکز علمی-کاربردی ذوب آهن اردبیل به عنوان ۱۰ مرکز برتر کشور خبر داد و اظهار داشت: مرکز علمی-کاربردی ذوب آهن اردبیل به عنوان دومین سال متوالی جزء ۱۰ مرکز برتر در کشور انتخاب شده است.

وی تاکید کرد: ترم پیش رو قطعا از ۱۵ شهریور ماه به دو صورت حضوری و مجازی شروع خواهد شد به طوری که دروس نظری به شکل مجازی و دروس عملی و کارگاهی به شکل حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

تقسیط ۷۰ درصد شهریه دانشجویان

رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی بیان کرد: این دانشگاه تا ۷۰ درصد شهریه دانشجویان را تقسیط می‌کند و همچنین ۳۰ الی ۱۰۰ درصد تخفیف برای قهرمانان ورزشی که قصد ادامه تحصیل دارند، در نظر گرفته است.

لطیفی گفت: رشته‌های دانشگاه متناسب با نیاز روز استان به روزرسانی می‌شود و در حال حاضر ۳۸ رشته در مقطع کارشناسی و ۶۷ رشته در مقطع کاردانی آماده پذیرش دانشجو است.