جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

آغاز مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل - خبر

 

 

آغاز مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل

استاندار اردبیل از آغاز مطالعات میدانی و کتابخانه‌ای بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل خبر داد.

آغاز مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل صبح امروز در جلسه شرح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل گفت: باید تمامی ظرفیت‌های استان اردبیل در بخش گردشگری، در اجرای بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل لحاظ شود.
 
او با اشاره به تدوین طرح جامع گردشگری استان اردبیل در سال ۷۸ تصریح کرد: با توجه به توسعه روزافزون حوزه گردشگری استان اردبیل، این طرح نیازمند بروزرسانی و انطباق آن با توانمندی‌های بالفعل گردشگری است.
 
استاندار اردبیل گفت: در این طرح لزوم نیازسنجی و ترسیم چشم‌انداز‌ها و راهبرد‌های توسعه گردشگری از جمله دغدغه‌های این حوزه است و بازنگری در این طرح می‌تواند به عنوان یک سند بالادستی اساس برنامه‌ریزی‌ها در توسعه استان باشد.
 
بهنام جو با ابراز خرسندی از مشارکت جهاد دانشگاهی استان به عنوان یک نهاد بومی برای اجرای این طرح بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این موضوع مکلف به همکاری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این حوزه هستند.
 
او افزود: با توجه به اینکه گردشگری یکی از محور‌های اصلی توسعه استان است نهایت همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مورد انتظار است.