سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

آغاز مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش در اردبیل - خبر

 

 

آغاز مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش در اردبیل

با حضور ۱۶ تیم از استان‌های کشور مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش در اردبیل آغاز شد.

آغاز مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش در اردبیل

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ستارزاده مسئول تربیت بدنی تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا گفت: مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش امروز با حضور 16 تیم از نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل آغاز شد که در این مسابقات تیم‌های شرکت‌کننده باهم به رقابت می‌پردازند تا بتوانند خود را مقابل حریفان محک بزنند.
 
وی با بیان اینکه در مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش تیم‌های شرکت‌کننده از تهران، اصفهان، کرمانشاه، شاهرود، زنجان، ارومیه، اردبیل، زاهدان، شیراز، اهواز، کرمان، مشهد، ساری، گرگان، قزوین و ایلام هستند، گفت: مراسم افتتاحیه این مسابقات در دانشگاه پیام نور اردبیل آغاز شود.
 
مسئول تربیت بدنی تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا بیان کرد: مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش تا 29 تیرماه در اردبیل ادامه خواهد داشت که انتظار می‌رود این دوره از مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار باشد و تماشاگران اردبیلی مسابقات با هیجان و زیبایی را از تیم‌های شرکت‌کننده شاهد باشند.
 
ستارزاده افزود: اردبیل ظرفیت میزبانی مسابقات بین‌المللی را دارد به طوری که در ماه‌های اخیر شاهد برگزاری بزرگترین رویداد والیبال بین‌المللی در اردبیل بودیم که میزبانی مسابقات بسکتبال قهرمانی نیروی زمینی ارتش در اردبیل نیز بسیار مهم است که انتظار داریم این مسابقات به صورت ویژه و باشکوه برگزار شود.