سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

آغاز طرح استعدادیابی و جذب بازیکنان مستعد هندبال در نیر - خبر

 

 

آغاز طرح استعدادیابی و جذب بازیکنان مستعد هندبال در نیر

ورزشی

آغاز طرح استعدادیابی و جذب بازیکنان مستعد هندبال در نیر

فردین نعمت زاده اظهار کرد: به مناسبت نکوداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه دوستانه تیم هندبال نیر با تیم هندبال نمین به میزبانی شهرستان نیر در سالن ورزشی حجاب برگزار شد که در پایان این دیدار دو تیم به تساوی 14 بر 14 دست یافتند.

وی افزود: امسال با برنامه‌ریزی‌ها و حمایت‌های اداره ورزش و جوانان نیر، اقدامات خوبی برای جذب، آموزش و آماده‌سازی بازیکنان این رشته انجام شده که برگزاری مسابقات دوستانه هندبال از جمله آن‌هاست.

رئیس هیأت هندبال شهرستان نیر اظهار کرد: مسابقه دوستانه با تیم نمین، نخستین برنامه تدارکاتی این تیم در سال جاری بوده و مسابقات دوستانه دیگری نیز در هفته‌های آتی با تیم‌های منتخب دیگر شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

نعمت‌زاده بیان کرد: با توجه به وجود ورزشکاران مستعد در سطح شهرستان و افزایش علاقه‌مندان به این ورزش و با شکل گیری تیم هندبال امیدواریم که در آینده این ورزش در بین تمامی اقشار رواج پیدا کند و جوانان علاقمند به این ورزش بتوانند با کسب تجربه‌های لازم دراین مسابقات، درسطح استان و سطح کشور نیز خود را مطرح کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس رئیس هیأت هندبال شهرستان نیر همچنین از برگزاری برنامه‌های آموزشی برای علاقه‌مندان این رشته در نیر خبر داد و گفت: با آغاز سال تحصیلی، این هیأت طرح استعدادیابی و جذب بازیکنان در رده‌های پایه را انجام خواهد داد.