سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر رشته والیبال استان اردبیل در خلخال - خبر

 

 

آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر رشته والیبال استان اردبیل در خلخال

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر رشته والیبال استان اردبیل در خلخال آغاز شد.

آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر رشته والیبال استان اردبیل در خلخال

ایوب طالب‌پور اظهار کرد: دومین المپیاد ورزشی استعدادهای برتر رشته والیبال استان اردبیل به میزبانی خلخال آغاز شده است که در این دوره از مسابقات 8 تیم از آقایان و 5 تیم  از بانوان به رقابت می‌پردازند.

وی گفت: این رقابت‌ها به مدت دو روز با حضور تیم‌های شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، نیر، پارس‌آباد، خلخال، کوثر و هشجین ادامه خواهد داشت که اعضای تیم‌های مختلف استان اردبیل بعد از حضور در این رقابت‌ها و استعدادیابی در تیم‌های مختلف علاوه بر راهیابی به مسابقات کشوری در قالب یک تیم استانی در رقابت‌های بین استانی و کشوری حضور خواهند داشت.

ناشر رضایی، مسؤول کمیسیون استعدادیابی والیبال استان اردبیل نیز در حاشیه این رقابت‌های ورزشی اظهار کرد: استعدادیابی در حین برگزاری بازی تیم‌ها با حضور ناظرین والیبال استان انجام و در چندین مرحله این استعدادیابی در زمینه‌‌های مختلف همچون قد و وزن، پرش، استقامت، پرش ارتفاع، طول دست، کف دست و وضعیت جسمانی مورد آزمون عملی قرار خواهند گرفت و از بین این اعضا نفرات منتخب برای والیبال استان استعدادیابی خواهند شد.

گفتنی است؛ رقابت‌های رشته والیبال استعدادیابی آقایان در سالن ورزشی شهدای دو هزار نفری مجموعه پوریای ولی و رقابت‌های استعداد یابی بانوان در سالن ورزشی خلیج فارس آموزش و پرورش خلخال تا پایان روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.