جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

آغاز به‌ کار دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر - خبر

 

 

آغاز به‌ کار دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از آغاز به کار دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبر داد.

آغاز به‌ کار دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سیدناصر اسحاقی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: این امر اقدامی شایسته در راستای تقویت و رونق هنرهای تجسمی در استان بوده که امیدواریم با این اقدام زمینه جلب رضایتمندی هنرمندان را در استان فراهم آوریم.

وی اظهار داشت: براساس عملکردی که شاهد بودیم هنرمندان استان اردبیل در جشنواره‌های مختلف ملی و بین‌المللی حضوی موفق و موثر داشته‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در این جشنواره 45 اثر از 10 هنرمند نام آشنای استان که حضوری موفق در جشنواره‌های فجر داشته‌اند در معرض بازدید هنرمندان و علاقه‌هندان به هنر قرار می‌گیرد.

اسحاقی با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در حوزه فرهنگ و هنر اردبیل تصریح کرد: برگزاری همزمان جشنواره فیلم فجر، رونمایی از فیلم ساخته هنرمند اردبیلی و نیز افتتاح خانه فرهنگ دیجیتالی در محله وحدت به عنوان برنامه‌های ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان در گرامیداشت این ایام است.

وی افزود: جشنواره هنرهای تجسمی فجر بستر مناسبی برای معرفی آثار هنرمندان تلاشگر استان بوده و باید از این فرصت و ظرفیت در راستای معرفی فعالان و هنرمندان در اردبیل استفاده کنیم تا زمینه برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در استان فراهم شود.