سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آغاز برنامه‌های راهداری ویژه تابستان در پارس‌آباد - خبر

 

 

آغاز برنامه‌های راهداری ویژه تابستان در پارس‌آباد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پارس‌آباد از آغاز برنامه‌های راهداری ویژه تابستان در این شهرستان خبر داد.

آغاز برنامه‌های راهداری ویژه تابستان در پارس‌آباد

علی نادری پیش از ظهر امروز در بازدید از جاده‌های این شهرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: برنامه‌های راهداری تابستانی در سطح جاده‌های ارتباطی این شهرستان با هدف افزایش ایمنی و سهولت تردد در محورهای مواصلاتی آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

وی افزود: همه ساله با فرارسیدن ایام تابستان و فصل برداشت محصولات زراعی و باغی، تردد مسافران و ادوات کشاورزی و حمل و نقل در جاده‌های این شهرستان افزایش چشمگیری می‌یابد و ضرورت برنامه‌ریزی جهت تردد ایمن و روان وسائط نقلیه را دو چندان می‌کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پارس‌آباد به آشکارسازی حاشیه جاده‌ها و نصب علائم ایمنی در محورهای ارتباطی پارس‌آباد اشاره کرد و گفت: نصب و بازسازی علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی به طول 40 کیلومتر در نقاط پرتردد و حادثه‌ساز یکی از اقدامات این اداره در این راستاست.

به گزارش خبرگزاری فارس، نادری همچنین از انجام گشت‌زنی‌های مستمر از جاده‌های این شهرستان خبر داد و گفت: گروه‌های ویژه‌ای از راهداران به این منظور ساماندهی شده‌اند که با حضور مستمر در جاده‌ها نسبت به نظارت بر محورهای مواصلاتی، پل‌ها، حریم قانونی و شانه جاده اقدام می‌کنند.