حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

آغاز المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال دختران کشور در اردبیل - خبر

 

 

آغاز المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال دختران کشور در اردبیل

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با حضور 24 تیم از سراسر کشور مسابقات المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال دختران 12 تا 15 کشور در اردبیل آغاز به کار کرد.

آغاز المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال دختران کشور در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهرام آقاخانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: با حضور 24 تیم از سراسر کشور مسابقات المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال دختران 12 تا 15 کشور در ورزشکار 6 هزار نفری حسین رضازاده اردبیل آغاز به کار کرد.

وی در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار کرد:مسابقات المپیاد برتر استعداد‌های برتر بسکتبال 3×3دختران کشور در رده سنی 12 تا 15 سال از امروز آغاز شد و ورزشکاران این رشته به رقابت با یکدیگر پرداختند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: پذیرش و قرعه کشی این دوره از رقابت در روز گذشته انجام شد و مسابقات بین شرکت‌کنندگان از امروز شروع شد و روزهای 6 تا 8 آذر ماه برگزار خواهد شد تا در این دوره از رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شوند.

آقاخانی با بیان اینکه این دوره از مسابقات تا روز پنج شنبه هشتم آذر‌ماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها هر تیم از چهار نفر تشکیل شده است که به صورت دوره‌ای این مسابقات برگزار می‌شود.

وی گفت: در این دوره از مسابقات 110 ورزشکار، مربی و سرپرست شرکت کرده‌اند که از این تعداد 160 نفر ورزشکار، 25 نفر مربی و 25نفر سرپرست هستند.