جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

آغاز آسفالت‌ریزی معابر برخی شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

آغاز آسفالت‌ریزی معابر برخی شهرهای استان اردبیل

مرحله اول آسفالت ریزی معابر شهر بیله سوار توسط شهرداری بیله سوار با 26 هزار تن آسفالت و 1630 تن قیر آغاز شده است.

آغاز آسفالت‌ریزی معابر برخی شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی با اشاره به اینکه مبلمان شهری بیله سوار نیاز به زیبا‌سازی و رسیدگی بیشتری دارد افزود: اهتمام در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی مهمترین راه حل برای توسعه و آبادانی در شرایط کنونی است.

فرماندار بیله سوار با اشاره به اینکه مدیریت شهری باید توجه جدی به زیباسازی و تنظیف شهری داشته باشد گفت:شهروندان ، اصناف و کسبه نیز در پاکیزه نگه داشتن معابر با شهرداری همکاری کنند.

قبادی عنوان کرد: از محل اعتبارات استانی 800تن قیر به مبلغ یک میلیارد تومان و از طریق وزارت کشور نیز 515 تن و از محل باز آفرینی شهری نیز 150 تن قیر در اختیار شهرداری قرار گرفته شده است و 450 میلیون تومان نیز آسفالت ریزی در سطح خیابانها و معابر تعیین شده انجام خواهد شد.

مقام عالی دولت در شهرستان بیله سوار با اشاره به اهمیت فعالیت‌های شهرداری و نقش شهرداری در روند توسعه شهری، اظهار کرد: روند مدیریت شهری و ارائه خدمات متنوع به مردم با استاندارد و کیفیت مطلوب به همکاری مداوم مردم و فرهنگ‌سازی نیاز دارد و کار فرهنگی توام با فعالیت عمرانی در شهرداری یک اولویت جدی است.

شهروز بهادر شهردار بیله سوار نیز افزود: ورودی شهر ،خیابان گمرک و روبروز بازارچه مرزی،خیابان آبیاری و میدان فرزین و خیابان فرهنگیان از جمله مناطقی است که در مرحله اول لکه گیری و آسفالت خواهد شد .

وی عنوان کرد: طرح بهسازی و ساماندهی میادین شهر از جمله فلکه نماز،شهریار و صنعت و فلکه شهرداری نیز در دستور کار قرار دارد و اجرای فضای سبز در کنار ساماندهی از جمله اقداماتی است که در سطح شهر انجام خواهد شد .

شهردار بیله سوار گفت:طرح مدیریت آبهای سطحی در انتهای خیابان طالقانی و آبیاری،پازل بندی قسمتی از معابر شهر بیله سوار،طرح مطالعه توسعه پارک تپه نرگس با رویکرد گردشگری و درآمدزایی و ساماندهی معابر و کوچه ها و انتقال کارخانه آسفالت و اجرای مدیریت پسماند شهری در اولویت مجموعه شهرداری بیله سوار قرار دارد.

عملیات آسفالت ریزی معابر، کوچه ها و خیابان های پارس آباد نیز از امروز شروع شد. امسال پیش بینی شده بیش از 40 هزار تن آسفالت در کارخانه تولید آسفالت شهرداری پارس آباد تولید و در داخل شهر پخش و تسطیح خواهد شد.