سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی - خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت‌ها و تدابیر ترافیکی خاص در شهر اردبیل برای برگزاری شایسته عزاداری‌های این ایام اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

رحیم آقامحمدی ‌اظهار کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت‌ها و تدابیر ترافیکی خاص در شهر اردبیل برای برگزاری شایسته عزاداری‌های این ایام اعمال می‌شود.

وی تصریح کرد: ‌این محدودیت‌ها بیشتر در هسته مرکزی شهر طول خیابان امام خمینی(ره) به سمت سرچشمه، بازار، پیرعبدالملک، ملت، عالی‌قاپو، میدان ورزش و خیابان‌های همجوار اعمال می‌شود تا تجمع عظیم عزاداران حسینی در روز تاسوعا و عاشورا با دغدغه کمتر و ایمنی بیشتر برگزار شود.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: امیدواریم هموطنان از پارک خودروهای خود در خیابان‌های منتهی به عالی‌قاپو پرهیز کنند؛ چرا که اگر خودرویی نیز پارک شده باشد پلیس راهور اردبیل نسبت به انتقال آن به پارکینگ اقدام کرده و مانع از این کار می‌شود.

آقامحمدی افزود: محدودیت‌های ترافیکی در تاسوعای حسینی بعد از ظهر و در روز عاشورا از صبح اعمال می‌شود تا دستجات عزاداری بتوانند به راحتی در هسته مرکزی شهر برنامه‌های خود را اجرا کرده و در این فضای معنوی عشق و ارادتشان را به ساحت سیدالشهدا(ع) نشان دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با بیان اینکه در چند روز گذشته و از آغاز ماه محرم پلیس راهور با تمام توان و اکیپ‌های خود در هسته مرکزی شهر به ویژه بازار نظم، آرامش و امنیت را برای تردد روزانه مردم فراهم کرده تا در کار عزاداران حسینی و دستجات محلات مختلف اختلال ایجاد نشود، بیان کرد: ‌این حرکت‌ها زمینه‌ای را فراهم می‌آورد تا کار با نظم، امنیت و آرامش بیشتر انجام شود.