سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور سرچم و حیران - خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور سرچم و حیران

فرمانده پلیس ‌راه استان اردبیل از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور اردبیل – سرچم و محور اردبیل – آستارا در گردنه حیران خبر داد.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور سرچم و حیران

سید حجت فتاحی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر و به دنبال آن آغاز تعطیلات تابستانی ما با حجم عظیمی از مسافرت‌ها به اردبیل روبرو خواهیم بود که تمهیدات لازم برای روان‌سازی ترافیک در این ایام اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه تمام محورهای مواصلاتی استان با حضور اکیپ‌های پلیس آماده و مهیای ارائه خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران هستند، گفت: برای روزهای پیش‌رو که تعطیلات سه روزه عید فطر را در پیش داریم سعی بر این است تا در این تعطیلات از تردد خودروهای سنگین به ویژه کامیون‌ها غیر از کامیون‌های حاملان سوخت و مواد فاسد شدنی جلوگیری کنیم.

فرمانده پلیس ‌راه استان اردبیل از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور اردبیل – سرچم و محور اردبیل – آستارا در گردنه  حیران خبر داد.

فتاحی بیان کرد: این محدودیت‌ها سه روز پایانی هفته آینده همزمان با تعطیلات عید فطر در محور اردبیل - سرچم و اردبیل به سمت آستارا اعمال خواهد شد به طوری که از ساعت 8 صبح تا 24 شب تردد کامیون‌ها در این مسیرها ممنوع است.

وی با بیان اینکه در سایر محورهای مواصلاتی با استقرار نیروهای پلیس سعی بر کنترل و روان‌سازی ترافیک است، گفت:  تلاشمان را انجام می‌دهیم تا یک سفر ایمن و کم‌ خطر را برای هموطنانمان در عبور از جاده‌های استان اردبیل رقم بزنیم که پیش‌بینی می‌شود بیشترین ورودی از سمت آستارا و محور اردبیل - سرچم خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرمانده پلیس ‌راه استان اردبیل تصریح کرد: پلیس ‌راه استان اردبیل آمادگی دارد تا با یک توان مضاعف در این تعطیلات به هموطنانمان ارائه خدمات کنیم که در این راستا از رانندگان انتظار داریم با رعایت قوانین و مقررات در کنار کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای زمینه سلامت خود و سایر هموطنانمان را فراهم کنند.