سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل - خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: محدودیت ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح شهر اردبیل اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان رحیم آقامحمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با هدف برگزاری باشکوه مراسم عزاداری محدودیت ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل اعلام شد.

او با اشاره به این که مهم‌ترین هدف ما ایجاد نظم و آرامش در شهر است افزود: تلاش بر این است که مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) به صورت باشکوه و منظم برگزار شود و عزاداران حسینی بدون هیچ مشکلی در این مراسم حضور یابند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با اشاره به اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی در خیابان‌ها و میادین اردبیل نیز گفت: از جمله محدودیت‌های ترافیکی که در نظر گرفته شده مربوط تمام معابر اصلی و فرعی منتهی به محل برگزاری مراسم عزداری تاسوعا و عاشوای حسینی شامل روی پل و زیر پب باغمیشه به سمت عالی قاپو، میدان قیام به سمت تقاطع عالی قاپو، بازار و مصلی اردبیل به سمت تقاطع عالی قاپو، چهارراه تازه میدان به سمت مصلی اردبیل، روی پل و زیر پل پیرعبدالملک به سمت مصلی اردبیل، مصلی اردبیل به سمت چهارراه امام (ره)، میدان ورزش به سمت چهارراه امام (ره)، میدان شریعتی به سمت چهارراه امام (ره) و طول خیابان شیخ صفی شامل محدوده اصلی طرح ما خواهد بود.

آقامحمدی بیان کرد: این محدودیت ترافیکی از صبح روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی شروع و تا اتمام مراسم عزاداری اعمال خواهد شد.