سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی اردبیل در شب‌های قدر - خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی اردبیل در شب‌های قدر

رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: محدودیت‌های ترافیکی در شب‌های قدر به‌ویژه در هسته مرکزی شهر اردبیل اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی اردبیل در شب‌های قدر

رحیم آقامحمدی عصر امروز در جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های لیالی قدر در اردبیل اظهار کرد: در شب‌های مبارک قدر پلیس در کنار سایر نیروها در خدمت مردم است تا امنیت،‌ آرامش و ترافیک روان برای حضور هموطنانمان در مجالس و محافل این ایام پرفضیلت را فراهم کند.

وی تصریح کرد: هموطنان می‌توانند از طریق حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس در مسیرهای محل سکونت تا مصلا تردد کرده و از آوردن خودروی شخصی پرهیز کنند.

رئیس پلیس راهور استان گفت: اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شب‌های قدر بعد از افطار در مسیرهای منتهی به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) اردبیل اعمال می‌شود.

آقامحمدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اولین مسیر مربوط به میدان امام حسین(ع) تا مصلا و در کنار آن پیرعبدالملک به طرف مصلا، چهارراه امام به طرف مصلا و ملت به سمت مصلا با محدودیت‌های ترددی در این شب‌های پرفضیلت روبه‌رو می‌شود.

وی از هموطنان خواست تا از تردد در این مسیر با خودروهای خود و همچنین توقف خودرو پرهیز کنند و اجازه دهند تا در این مسیرها به شکل روان تردد‌ها انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، دفتر امام جمعه اردبیل نیز با اعلام اینکه مراسم معنوی شب‌های قدر بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در محل مصلای اردبیل برگزار می‌شود، از شهروندان خواست با همراه داشتن مهر، قرآن کریم، جانماز و همچنین امکاناتی برای نشستن در فضای آزاد، در این مراسم معنوی و پر از خیر و برکت حضور پیدا کرده و از فیوضات این شب‌ها بهره‌مند شوند.