سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیتهای ترافیکی دو هفته‌ای در مسیرهای منتهی به میدان قدس - خبر

 

 

اعمال محدودیتهای ترافیکی دو هفته‌ای در مسیرهای منتهی به میدان قدس

شهردار اردبیل با بیان اینکه فاز اول پروژه عظیم میدان قدس اردبیل تا آخر تیرماه تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد گفت: در این مدت محدودیتهای ترافیکی در میدان قدس اعمال خواهد شد.

اعمال محدودیتهای ترافیکی دو هفته‌ای در مسیرهای منتهی به میدان قدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، لطف‌اللهیان در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردبیل و در جریان بازدید اعضای شورای ترافیک شهرستان اردبیل از پروژه پل قدس اظهار داشت: با این وسعت کار که اولین تجربه در سطح استان اردبیل است، عملیات عمرانی وسیعی با حجم بالای ریالی، فنی و اجرایی در حال انجام است که امیدواریم با همراهی همه دستگاه‌ها و پیگیری مسؤولان شهرداری اردبیل در حداقل زمان این پروژه به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه پل قدس اردبیل با معماری ویژه به نماد شهر اردبیل تبدیل می‌شود، خاطر نشان کرد : همزمان با اجرای این پروژه، کارگاه تولید تیرهای فلزی در تهران فعال است و سعی بر این است تا به سرعت پروژه اجرا شده و هموطنان از آن استفاده کنند .

سالاروندی مدیر پروژه نیز گفت: برای عملیات خاکریزی و همسطح‌سازی برخی از مسیرهای اطراف پل قدس نیازمند اعمال ممنوعیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به این پروژه هستیم که امیدواریم از فردا به مدت دو هفته با همکاری پلیس و با اعمال محدودیت‌ها این کار در دستور عملیات اجرایی قرار گیرد.