جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اعلام آمادگی 5 استان برای حضور در جشنواره ورزش‌های بومی محلی خلخال - خبر

 

 

اعلام آمادگی 5 استان برای حضور در جشنواره ورزش‌های بومی محلی خلخال

در جشنواره ورزش‌های بومی محلی خلخال 5 تیم ورزشی از استان‌های شمال‌غرب کشور حضور پیدا خواهند کرد.

اعلام آمادگی 5 استان برای حضور در جشنواره ورزش‌های بومی محلی خلخال

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی تاج‌مهر رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان اردبیل اظهار کرد: به دنبال برگزاری جلساتی با مسؤولان اداره ورزش و جوانان و سایر انجمن‌های مرتبط با ورزش‌های همگانی استان، شهرستان خلخال به عنوان میزبان جشنواره ورزش‌های بومی محلی شمال‌غرب کشور انتخاب شد.

وی با اشاره به زمان برگزاری این جشنواره، افزود: جشنواره مذکور در شهر کلور برگزار شده و امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب شاهد برگزاری منظم و مناسب این برنامه فرهنگی و ورزشی باشیم.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به اینکه در این برنامه ورزشکارانی از 5 استان شمال‌غرب کشور نیز حضور پیدا خواهند کرد پیش‌بینی برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی زیبا و پرشور و نشاطی به عمل آمده است.

تاج‌مهر با اشاره به اینکه این برنامه از هفته سوم شهریورماه سال جاری آغاز خواهد شد، گفت: کسب رتبه برتر هیأت ورزش‌های همگانی خلخال در بین شهرستان‌های استان اردبیل که در سال گذشته به دست آمد، نشان از قابلیت‌ بالا و توجه ویژه این شهرستان برای رشد و گسترش ورزش‌های همگانی داشته و امیدوار به ادامه روند رو به رشد این منطقه در زمینه توسعه ورزش‌های همگانی هستیم