سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعلام آمادگی 13 استان جهت شرکت در جشنواره آش نیر - خبر

 

 

اعلام آمادگی 13 استان جهت شرکت در جشنواره آش نیر

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر از اعلام آمادگی 13 استان جهت شرکت در جشنواره آش شهرستان نیر از توابع اردبیل خبر داد.

اعلام آمادگی 13 استان جهت شرکت در جشنواره آش نیر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایرج سپیدکار، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر به استقبال گسترده آشپزان سراسر کشور جهت حضور در این جشنواره اشاره کرد و افزود: آشپزانی از استان های خوزستان، بوشهر، مازندران، گیلان، گلستان، همدان، کرمانشاه، تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، زنجان و آذربایجان غربی جهت حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند.

وی با اذعان به اینکه از برخی استان ها دو یا سه گروه در جشنواره حضور خواهند داشت، اضافه کرد: 60 غرفه جهت معرفی و عرضه انواع آش و غذاهای سنتی پیش بینی شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر به برگزاری سیزدهمین دوره از این جشنواره در تاریخ 20 تا 22 تیر ماه اشاره کرد.

وی با اذعان به اینکه مهلت ثبت نام  آشپزان جهت حضور در این جشنواره تا 18 تیر ماه ادامه دارد، افزود: تبلیغات محیطی و آماده سازی غرفه ها آغاز شده و در این دوره از جشنواره در کنار غرفه ها بازارچه صنایع دستی و اقلام ضروری نیز دایر خواهد شد.