سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا برای آبرسانی به ۲۰۵ روستا و ۵ شهر استان اردبیل‌ - خبر

 

 

اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا برای آبرسانی به ۲۰۵ روستا و ۵ شهر استان اردبیل‌

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اعلام آمادگی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه برای آبرسانی به ۲۰۵ روستا و ۵ شهر استان اردبیل خبر داد.

اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا برای آبرسانی به ۲۰۵ روستا و ۵ شهر استان اردبیل‌
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت : در راستا حل مشکل کمبود آب مردم شهرستان مشگین شهر در روستاها و شهرهای تابعه ، جلسه ای با حضور نماینده اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان در دفتر مسئول  موسسه اروندان قرارگاه خاتم الانبیا تشکیل دادیم و در این جلسه از طرف مجموعه قرارگاه خاتم‌الانبیا آمادگی کامل برای اجرای پروژه مجتمع آبرسانی سبلان با موضوع آبرسانی به 205 روستاو 5 شهر شهرستان مشگین شهر اعلام شد.
 
وی با بیان اینکه این پروژه نیازمند 350 میلیارد تومان اعتبار می باشد ، تصریح کرد: در صورت تامین اعتبار از طرف مسئولان استانی و پیگیری و عنایت مسئولان ارشد استان به خصوص استاندار اردبیل گام اساسی برای حل مطالبات مردم منطقه مشگین شهر برداشت می شود.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: پروژه هایی که قرارگاه خاتم الانبیا در سطح کشور اجرایی می کند به هیچ وجه وقفه ای ندارند و دارای کیفیت بالا بوده و در کنار این موارد برای مردم منطقه همان منطقه خدمات محرومیت زدایی ارائه می کنند.
 
پیرجاهد بیان کرد: موسسه اروندان از موسسات تخصصی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه در حوزه تاسیسات آبرسانی و سدسازی است که در صورت حمایت و تامین اعتبار مورد نیاز آبرسانی آمادگی لازم را اعلام داشته است.