جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در اردبیل و سرعین - خبر

 

 

اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در اردبیل و سرعین

هلدینگ شرکت دوغان ترکیه در حوزه گردشگری اردبیل سرمایه گذاری می کند.

اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در اردبیل و سرعین
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهردار اردبیل در جریان بازدید مدیر هلدینگ شرکت دوغان ترکیه از مکانهای گردشگری و تفریحی شهر اردبیل با اشاره به اجرای طرح های زیر بنایی در مجتمع شورابیل ؛ گفت : این مجموعه با توجه به قابلیتهای زیاد در حوزه گردشگری , نیازمند توسعه و ایجاد تاسیسات رفاهی , اقامتی و تفریحی باتخصص سلامت محور است.
 
لطف اللهیان افزود : مدیران شرکت دوغان ترکیه با توجه به تخصصی که در این زمینه دارند پس از بازدید از ظرفیتهای مجموعه شورابیل , بسیار مشتاق سرمایه گذاری در حوزه گردشگری با محوریت سلامت در این مجموعه شدند که پس از بررسیهای اولیه , نسبت به توسعه و ایجاد مکانهای گردشگری اقدام خواهند کرد.
 
دوغان محمد علی مدیرهلدینگ شرکت دوغان ترکیه پس از بازدید از شورابیل، پیاده راه اسفریس،مجموعه شیخ صفی و موزه عمارت شهرداری ؛ با آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و آقای بهنام جو استاندار اردبیل دیدار و ابراز امیدواری کرد با توجه به قابلیتهای شهر اردبیل , بزودی تصمیم نهایی برای سرمایه گذاری در این شهر گرفته شود.
 
هیات سرمایه گذاری ترک همچنین  در سفر خود به استان اردبیل از قابلیت های گردشگری و بخصوص گردشگری سلامت در حوزه آبدرمانی شهر سرعین بازدید کردند.
 
فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان در بازدید مدیران هلدینگ شرکت دوغان ترکیه از هتل لاله، آبدرمانی سبلان، روستای تاریخی گنزق و سایر تاسیسات گردشگری سرعین , آمادگی استان را برای میزبانی شایسته از پروژه های گردشگری این هولدینگ گردشگری اعلام کرد و گفت: با رویکرد پیش گرفته شده در استان، توسعه گردشگری در اولویت نخست اردبیل قرار دارد.
 
هلدینگ شرکت دوغان از سرمایه گذاران بنام در ترکیه، تونس، لیبی وآذربایجان در حوزه هتل سازی است.