جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اعزام ۲۱ هزار نفر از استان اردبیل به مناطق عملیاتی کشور - خبر

 

 

اعزام ۲۱ هزار نفر از استان اردبیل به مناطق عملیاتی کشور

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ۲۱ هزار نفر از استان اردبیل در قالب عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور اعزام می‌شوند.

اعزام ۲۱ هزار نفر از استان اردبیل به مناطق عملیاتی کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ پاسدار شکر عبدی، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل پیش از ظهر امروز در آئین بدرقه کاروان راهیان نور دانش‌آموزی اردبیل اظهار داشت: برای بازدید از مناطق عملیاتی در جنوب کشور نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی استان اردبیل به ظرفیت 350 نفر راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شد.

وی با بیان اینکه این کاروان شامل دانش‌آموزان ناحیه یک اردبیل است، گفت: این دانش‌آموزان قالب هشت دستگاه اتوبوس به همراه عوامل و اکیپ‌ها اورژانس، تدارکات و پشتیبانی و امنیت به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند تا در کنار بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی و معنوی  از یادمان‌های شهدای والفجر 8، هویزه، شلمچه، فکه، دهلاویه و طلائیه بازدید کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده تا 15 فروردین‌ماه سال آینده هفت هزار نفر از استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور و 13 هزار نفر نیز به مناطق عملیاتی در شمالغرب کشور اعزام شوند.

عبدی بیان کرد: برنامه‌ریزی شده تا براساس برنامه زمانبندی تا نیمه نخست سال آینده 21 هزار نفر از استان اردبیل در قالب عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور اعزام شده و از این مناطق بازدید داشته باشند.