جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اعزام کاروان راهیان نور خلخال به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور - خبر

 

 

اعزام کاروان راهیان نور خلخال به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

اعضای اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی خلخال در سال تحصیلی 97-98 ، روز شنبه این شهر را به مقصد مناطق عملیاتی در منطقه غرب کشور ترک کردند.

اعزام کاروان راهیان نور خلخال به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جهانبخش عطایی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال در این آیین از اعزام 280 نفر از دانش آموزان دختر پایه دهم دبیرستان های مناطق آموزش و پرورش خلخال ، شاهرود و خورش رستم با هفت دستگاه اتوبوس و چند دستگاه خودرو سبک پشتیبانی برای بازدید از مناطق عملیاتی در شمال غرب کشور در استان آذربایجان غربی خبرداد.

وی افزود: هدف از اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی در غرب کشور تجدید میثاق دانش آموزان با آرمان های شهدای والامقام جنگ تحمیلی و امام راحل ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل جوان با نحوه زندگانی و رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال با بیان اینکه سفرهای کاروان راهیان نور معنوی بوده و تاثیر بسیاری در روحیه ایثارگری دانش آموزان دارد، گفت: مدت سفر اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی خلخال 2 روزه بوده و اعضای کاروان در سفر خود از مناطق عملیاتی حاج عمران ، پیرانشهر و یادمان های شهید کاوه و شهید باکری و تمرچین بازدید خواهند کرد.