جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اعزام کاروان راهیان نور از اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور - خبر

 

 

اعزام کاروان راهیان نور از اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

دبیر ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در تابستان امسال ۳ هزار نفر از بسیجیان پایگاه های مقاومت و بسیج محلات در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند.

اعزام کاروان راهیان نور از اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ پاسدار صالح زارعی، دبیر ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار داشت: در راستای عمل به فرمایشات امام خامنه ای مبنی بر حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و یادمان ها به منظور یادآوری رشادت ها و از جان گذشتگی شهدا و ایثارگری های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و بهره مندی از گنجینه و معدن طلای این دوران با ارزش امسال نیز اردوهای راهیان نور از بیست و نهم اردیبهشت ماه با حضور زائران و مشتاقان در مناطق عملیاتی بازی دراز در استان کرمانشاه شروع شده است.

زارعی هدف از اعزام به  مناطق علملیاتی را آشنایی نسل جدید با فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت های شهدا و رزمندگان عنوان کرد و گفت: انتقال فرهنگ ایثار مقاومت شهادت و جهاد به نسل های آتی انقلاب اسلامی یکی از ضروریات در کشور است و این برنامه از اهداف اصلی راهیان نور استان اردبیل می باشد.

دبیر ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) افزود: اردوهای راهیان نور به حول و قوه الهی با حضور بسیجیان پایگاه مقاومت و بسیج محلات از 31 تیرماه با حضور زائرین در مناطق عملیاتی شمال غرب کشور آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود امسال تعداد 3 هزار نفر از علاقه‌مندان و مشتاقان از یادمان ها و زیارتگاههای شمال غرب کشور بازدید به عمل آورند.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور استان اردبیل تصریح کرد: امسال تلاش شده است در مقایسه با سال های پیش از نظر محتوا و کیفیت اقدامات مؤثری برای اثربخشی این عملیات عظیم فرهنگی صورت گیرد.