سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اعزام هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با 375 دانش‌آموز دختر از اردبیل - خبر

 

 

اعزام هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با 375 دانش‌آموز دختر از اردبیل

مسئول بسیج جامعه زنان اردبیل خبر داد: هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با اعزام 375 نفر از دانش‌آموزان دختر از مدارس ناحیه یک و دو اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

اعزام هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با 375 دانش‌آموز دختر از اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مریم حامدی در حاشیه بدرقه اعزام دانش‌آموزان از مقابل سالن شهدای باکری اردبیل اظهار کرد: هفتمین اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی استان اردبیل با اعزام ۲۷۸ نفر از دانش‌آموزان دختر به همراه ۷۸ نفر از عوامل اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور انجام شد.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب با شهدای هشت سال دفاع مقدس میثاق دوباره می‌بندند، تصریح کرد: دانش‌آموزان دختر در قالب هشت دستگاه اتوبوس به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند .

مسئول بسیج جامعه زنان به اهمیت حضور دانش‌آموزان در یادمان‌های شهدا و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان در طول اردو از مناطق عملیاتی فکه، دهلاویه، هویزه، اروندکنار، منطقه عملیات والفجر 8، خرمشهر، یادمان و مزار شهدا دیدن می‌کنند .

وی بیان کرد : پنج هزار دانش‌آموز دختر از مناطق مختلف استان اردبیل در سال ۹۵ با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور از این مناطق بازدید کردند .

حامدی با اشاره به رشادت‌ها و خون‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران در جنگ تحمیلی یادآور شد: دانش‌آموزان دختر باید با حفظ حیا، عفاف و حجاب خود در راه شهدا و ادامه دادن را شهدای والامقام قدمی استوار و محکم بردارند تا دیگر نتواند اهداف دشمنان این قدم‌های استوار و محکم را به تزلزل بکشاند .

وی حضور دانش‌آموزان را در مناطق عملیاتی جنوب کشور بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و اظهار کرد: دانش‌آموزان با حضور در این مناطق عملیاتی جنوب کشور از مناطق عملیاتی والفجر هشت، دهلاویه، خرمشهر، اروندکنار بازدید خواهند کرد .