سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعزام دانش آموزان بیله سواری به راهیان نور شمال غرب - خبر

 

 

اعزام دانش آموزان بیله سواری به راهیان نور شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله سوار از اعزام ۱۸۰ دانش آموز بیله سواری به راهیان نور شمال‌غرب کشور خبر داد.

اعزام دانش آموزان بیله سواری به راهیان نور شمال غرب

یوسف اختری اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل آینده‌ساز کشور و آشنایی دانش آموزان با ایثار و مجاهدت شهدا و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور در حال انجام است.

وی با اشاره به اعزام دانش آموزان شهرستان بیله سوار به راهیان نور شمال‌غرب کشور، افزود: ۱۸۰ دانش آموز دختر از شهرستان بیله سوار به‌مدت ۲ روز به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله سوار تصریح کرد: دانش آموزان علاوه بر بازدید از یادمان‌های شهیدان باکری،  بروجردی، شهدای گمنام تمرجین و بلندی‌های حاج عمران از برنامه‌های فرهنگی، معرفتی و نمایش میدانی علمداران ولایت استفاده می‌کنند.

اختری افزود: عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور  نقشی اساسی در توسعه شاخص‌های فرهنگی دارد و راهکار عملی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان ایران اسلامی است که با برگزاری این عملیات فرهنگی نقشه‌های شوم دشمنان نقش برآب می‌شود.

وی بیان کرد: عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور دانش آموزی با مشارکت دو نهاد فرهنگی بسیج و آموزش و پرورش اجرایی می‌شود که در هر اتوبوس راوی دوران دفاع مقدس و روحانی جهت بازگویی رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدای دوران دفاع مقدس و پاسخگویی به شبهات و سوالات شرعی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.