جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اعزام دانش‌آموز پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی جنوب کشور - خبر

 

 

اعزام دانش‌آموز پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه شهرستان پارس‌آباد گفت: نخستین کاروان ۲۰۰ نفری از دانش‌آموزان پسر این شهرستان با بدرقه مسئولان شهرستانی عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

اعزام دانش‌آموز پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ پاسدار حسین نوری، فرمانده سپاه شهرستان پارس‌آباد در مراسم بدرقه زائران راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس آباد اظهار داشت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته نخستین کاروان 200 نفری از دانش‌آموزان پسر این شهرستان با بدرقه مسئولان شهرستانی عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

وی افزود: دانش‌آموزان باید به عنوان سکانداران مملکت اسلامی از نزدیک در جریان رشادت‌ها و فداکاری های رزمندگان اسلام و شهدای والامقام انقلاب اسلامی قرار بگیرند تا بتوانند این موضوع را به خوبی درک کنند تا بدانند اقتدار و امنیت کنونی کشورمان به این سادگی به دست نیامده است و باید از این سرمایه‌ها با جان و دل حفظ و نگهداری شود.

فرمانده سپاه شهرستان پارس‌آباد گفت: اردوهای راهیان نور جزو مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در طول سال در مناطق مختلف کشور در حال اجر است و خوشبختانه خروجی‌های بهتری را همیشه به دنبال داشته است که باید این موضوع باید مورد توجه قرار داده شود و برگزاری این اردوها در منطقه تداوم یابد.

نوری اظهار کرد: انتظار ما از مسئولان و متولیان اجرایی این است که در راستای برگزاری این اردوها با ما نهایت همکاری و تلاش را داشته باشند تا بتوانیم در این راستا گام‌های اساسی و هدفمند برداریم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم و دانش‌آموزان را با این بزرگمردی‌ها آشنا کنیم.

وی با بیان این که راهیان نور یک مسیر واقعی برای شناخت مفاهیم و ادبیات عاشورا و دفاع مقدس است تصریح کرد: این مسیر باید کاملا شناخته شده باشد و راه شهدا نباید به هیچ وجه به فراموشی سپرده شود چرا که این موضوع برای ما حائز اهمیت بسیار است و نباید هیچ گاه خرد شمرده شود.