رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

اعزام دانشجویان استان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعزام دانشجویان استان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور

اعزام دانشجویان استان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور


رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در آینده‌ای نزدیک دانشجویان استان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

اعزام دانشجویان استان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گودرز صادقی در جلسه هماهنگی ستاد قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، اظهار داشتبرنامه‌ریزی‌های لازم برای اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشگاه محقق اردبیلی انجام شده و در آینده‌ای نزدیک دانشجویان به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

وی افزود: کاروان راهیان نور بخشی از هویت و تاریخ و جایی در تقویم ما است که باید این مراسم به نحو احسن برگزار و اجرا شود و در شان و جایگاه دانشگاه، هشت سال دفاع مقدس و شئونات انقلاب اسلامی باشد، چرا که هدف ما از اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی یادآوری یاد و خاطره رزمندگان، شهدای والامقام، جانبازان و ایثارگران است.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نیاز است که همیشه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس و دستاوردهای این قشر ارزشمند در جامعه و به ویژه بین نسل جوان یادآوری شود تا همگان بتوانند ار زندگی این نسل ارزشمند و والامقام در زندگی خود به عنوان یک الگوی ناب استفاده کنند.

صادقی بیان کرد: برنامه‌ریزی برای اجرای بهتر کاروان‌های راهیان نور در دانشگاه‌های استان در دستور کار قرار دارد تا با برنامه‌ریزی‌های هدفمند و منسجم کاروان‌ها را به موقع، منظم و مرتب اعزام کرده و طبق پیش‌بینی‌های انجام شده عمل کنیم و البته لازم به ذکر است که راهیان نور دانشجویی استان اردبیل طی سه کاروان در روزهای 12، 15 و 18 اسفند ماه اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: برگزاری کنگره شهدای دانشجویی استان نیز از جمله برنامه‌هایی است که به صورت سالانه برگزار می‌شود و نیاز است برای برگزاری این کنگره برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام شود تا بتوانیم نحوه مشارکت دانشگاه‌های استان را در این کنگره مشخص کرده و نواقصات و مشکلات موجود آن را شناسایی و بررسی کنیم.