سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد - خبر

 

 

اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد

دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد و در این زمینه ۳۰۰ دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند.

اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسین مظفری گفت: اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا 29 مهر ماه ادامه می‌یابد و در این زمینه 300 دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند که در این زمینه برگزاری مسابقه عکس و فیلم روایت عشق نیز از اهم مواردی است که در نظر گرفته شده است.
 
وی با اشاره به این که شاهد افزایش استقبال دانشجویان در دانشگاه‌های استان هستیم بیان کرد:‌ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی یک اولویت اساسی است و در قالب اجرای طرح خادم‌الحسین اقدام به ثبت‌نام کرده‌ایم که تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در این زمینه به عمل آمده است.
 
دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: 6 اتوبوس برای حضور زائران در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی در دستور کار قرار گرفته و مراسم بدرقه نیز 21 مهر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که امید می‌رود این مراسم به صورت و باشکوه همچون سال‌های گذشته برگزار شود.
 
مظفری از اجرای طرح نائب الشهید به یاد 58 شهید دانشجوی استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: اجرای این طرح نیز به عنوان یک اقدام ارزشمند و مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مبنای کار قرار گرفته و انتظار می‌رود در این زمینه همکاری‌های لازم برای اجرای این طرح انجام شود.
 
وی اظهار کرد: در راستای موجه کردن غیبت دانشجویان و اقدامات لازم در این زمینه برنامه‌هایی را تدوین کرده‌ایم و ارائه تسهیلات دانشجویی برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی از دیگر برنامه‌هایی است که مبنای کار قرار گرفته و انتظار می‌رود مسئولان دانشگاه‌ها در این زمینه نهایت همکاری را با دانشجویان داشته باشند.