رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

اعزام بسیجیان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور - خبر

 

 

اعزام بسیجیان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد گفت: ۲۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان پارس آباد مغان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

اعزام بسیجیان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ حسن نوری از اعزام 200 نفر از بسیجیان شهرستان پارس آباد مغان به راهیان نور جنوب کشور خبر داد و اظهار داشت: در قالب کاروان های راهیان نور 200 نفر از بسیجیان شهرستان پارس آباد مغان با 4 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
 
وی اظهار کرد: این کاروان ها به مدت 6 روز خواهد بود که در این سفر معنوی بسیجیان شهرستان پارس آباد از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله یادمان شهدای اهواز، مناطق عملیاتی هویزه، شلمچه، دهلاویه، اروند کنار و فکه بازدید خواهند کرد.
 
نوری با بیان اینکه کاروان‌ های راهیان نور در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نقش به سزایی دارد افزود: کاروان‌های راهیان نور دستاورد های زیادی دارد که از جمله آنها می ‌توان به ایجاد و تقویت حس ایثارگری و فداکاری و نیز از خود گذشتگی و ایمان اشاره نمود که بسیار مهم و با اهمیت است.
 
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد راهیان نور را یکی از راه مهم جهت مقابله با جنگ مرم دانست و تصریح کرد: امروزه دشمنان با انواع ترفندها و با جنگ نرم در صدد ازبین بردن فرهنگ شهادت و بی‌ تفاوت کردن جوانان نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب هستند که باید در این مورد هوشیار باشیم.